TEL : 0312 245 40 40
TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Engelliler Sordu, Milletvekilleri Yanıtladı

Eklenme Tarihi : 14 Mayıs 2017 Kategori : Haberler | Facebook'da Paylaş | Twitterda Paylaş | 82 kez okunmuş.
Etimesgutlu Engelliler gösterdi ki, artık susan, konuşmayan, hayata küsen engelli bireyler gitmiş, onların yerine düşünen, üreten, konuşan, kısacası hayata katılan, farkındalık yaratan engelli bireyler gelmiş.

Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, merkezi Etimesgut’ta bulunan, Başkanlığınıİlimdar BOZTAŞ’ın yaptığı Tüm Engelliler ve Aileleri Yardımlaşma Derneği TEDAY’da, engelli bireyler sordu parlamenterler yanıtladı.

Engelliler Haftasında Etimesgutlu Engellilerin ilk konuğu,  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar DEMİREL’di. Burada bir konuşma yapan DEMİREL, Engellilerin sorunlarına vakıf bir siyasetçi olduğunu gösterdi. Daha sonra söz alan Engellileri tek tek dinleyen ve not alanRuhsar DEMİREL, tüm katılımcıların arasında dolaşarak ellerini sıktı, yanaklarından öptü ve büyük bir sevgi gösterisi ile uğurlandı.

asa

 

 

 

 

 

 

,

 

TEDAY mensubu Etimesgutlu Engellilerin ikinci konuğu CHP Heyeti oldu.  Engellilerin bu gününde CHP Milletvekili Bülent KUŞOĞLU ile Etimesgut İlçe Ayhan YILMAZ, birer konuşma yaparak Engellilerin her zaman hizmetinde olduklarını, Engellisine değer veren toplumların medeni ülkeler sınıfına gireceğini anlattılar.

aasa

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Engelliler ve Aileleri Yardımlaşma Derneği TEDAY’ın son konukları AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı  Mehmet İkbal Yılmaz ile Ak Parti Milletvekili  Julide SARIEROĞLU oldu. AK Parti heyeti de burada yaptığı konuşmada,  Engelliler için iktidarları döneminde yapılan hizmetleri anlattılar ve kendilerine yöneltilen soruları içtenlikle cevapladılar.

asassss

 

 

 

 

 

 

 

Etimesgutlu Engellilerin, Milletvekillerine sorunlarını anlatması ve taleplerini anlaşılır bir dille dile getirmeleri gösterdi ki,  artık susan, konuşmayan, hayata küsen engelli bireyler gitmiş, onların yerine  düşünen, üreten, konuşan, kısacası  hayata katılan, farkındalık yaratan engelli bireyler gelmiş.

 

http://www.ulkucumedya.com/engelliler-sordu-milletvekilleri-yanitladi-93361h.htm

    Mustafa tekinkaş

    Oncelikle hayirli ramazanlar bol bereketli kazanclariniz olsun benim 100de40 engelli raporum var muze vs gezilere gidemiyorum 2 kere aradim bahcelievler engelliler kurumumu size hizmet verememekteyiz dediler ben vazla bisey istemiyom hakkim olan biseyse isterim fuar gezisi vs muze gezisi vs toplu iftarimiz yokmu saygilarimla arz ederim

ENGELLİ VE AİLELERİNE YÖNELİK SOSYAL, KÜLTÜREL, EĞİTİM, SPOR, SANAT VE YAŞAM DESTEKLERİ KAPSAMINDA,ÇALIŞAN KURULUŞUMUZUN, DAHA ETKİN VE VERİMLİ OLABİLMESİ İÇİN SPONSORLUKLARINIZ, AİDATLARINIZ VE BAĞIŞLARINIZA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. NOT : EV VE İŞ YERLERİ GEZİLEREK , ÜRÜN SATIŞI VE YARDIM TOPLANMASI GİBİ GİRİŞİMLERİ DOĞRU BULMUYORUZ. BAĞIŞLARINIZ İÇİN TÜRKİYE İŞ BANKASI ANKARA ETİMESGUT ŞUBESİNDEKİ HESAP NUMARALARINA BAĞIŞLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ . TÜRKİYE İŞ BANKASI ANKARA ETİMESGUT şubesi ((TÜRK LİRASI bağış hesap no: 4263- 115856)) IBAN TL TR33 0006 4000 0014 2630 1158 56 )) TÜRKİYE İŞ BANKASI ANKARA ETİMESGUT şubesi ((EURO bağış hesap no: 4263- 26989)) IBAN EURO TR12 0006 4000 0024 2630 0269 89)) TÜRKİYE İŞ BANKASI ANKARA ETİMESGUT şubesi ((USD bağış hesap no: 4263-0026975)) IBAN USD TR02 0006 4000 0024 2630 0269 75))