TEL : 0312 245 40 40
TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

“Çok mutluyuz”

Eklenme Tarihi : 3 Mayıs 2012 Kategori : Haberler | Facebook'da Paylaş | Twitterda Paylaş | 282 kez okunmuş.
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, tekerlekli sandalye basketbolunda yarın İstanbul'da başlayacak Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Finalleri'ne ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu (IWBF) tarafından Galatasaray Kulübü'nün ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Finalleri'nin (IWBF Champions Cup) Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen basın toplantısına Galatasaray Kulübü Başkanı Ünay Aysal, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi Sorumlusu Sinan Kalpakçıoğlu, Başantrenörü Sedat İncesu, sarı-kırmızılı oyuncu Özgür Gürbulak, organizasyonun sponsorlarından DenizBank'ın Genel Müdürü Hakan Ateş ile Ströer Kentvizyon Başkan Yardımcısı Gülçin Ulutürk katıldı. Ünal Aysal, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın bu organizasyona 6 yıldır katıldığını ve çok önemli başarılar elde ettiğini dile getirerek, ''Galatasaray Kulübü olarak bu organizasyona ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu vesileyle şampiyonanın ana sponsoru Ströer Kentvizyon ve takımımız kurulduğu günden beri sponsorluğunu yüklenmiş olan DenizBank'a ve turnuvaya değerleri katkısı bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İETT'ye teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün sporculara başarılar diliyorum'' diye konuştu. DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, organizasyona önemine değinerek, ''Ülkemizinde 8,5 milyon engelli vatandaşımız var. Aileleri ile baktığımızda nüfusumuzun neredeyse 4'te 1'ni etkileyen çok önemli bir olaydır. Bu çerçevede Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın bu şekilde bir inisiyatifi senelerdir çok büyük bir başarıyla yürütüyor olması, gerçekten çok onurlu ve erdemli bir davranış. Önlerindeki engelleri nasıl kaldırdığını çok açıkça gösteren ve üstün başarılara imza atan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın bu sefer de başarılı olacağına inancımız tamdır'' ifadelerini kullandı. Gülçik Ulutürk de organizasyonun ana sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, ''Çok önemli bir organizasyon bizim için. Bu organizasyonla şunu göstermek istiyoruz ki, kişilerin engelleri ne olursa olsun, eğer bu kadar zor bir sporu bu kadar başarıyla yapabiliyorsa, demek ki normal rutin hayata çok daha rahat katılabilir. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum'' şeklinde görüş belirtti.

DERNEK ADINA ARSA SATIN ALINMIŞ, ENGELLİLER İÇİN EĞİTİM TESİSİ PROJE ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR.

ENGELLİ VE AİLELERİNE YÖNELİK SOSYAL, KÜLTÜREL, EĞİTİM, SPOR, SANAT VE YARDIMLAŞMA KAPSAMINDA ÇALIŞAN KURULUŞUMUZUN, DAHA ETKİN VE VERİMLİ OLABİLMESİ İÇİN SPONSORLUKLAR, AİDATLAR VE BAĞIŞLARA AYRICA GIDA YARDIMLARI, TEKERLEKLİ SANDALYE VE AKÜLÜ ARAÇLAR GİBİ ÇEŞİTLİ MEDİKAL MALZEMELERE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

BAĞIŞ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ DİLEDİKLERİ ZAMAN, GÖNÜL RIZALARI İLE BAĞIŞLARINI YAPABİLMELİDİR. İSTİSMARCILARA LÜTFEN FIRSAT VERMEYİNİZ. EV VE İŞ YERLERİ GEZİLEREK , ÇEŞİTLİ ÜRÜN SATIŞLARI, TİYATRO BİLETLERİ, TELEFONLARLA ARAYIP YA DA KAPINIZA GELİP, DERNEKLER VEYA ENGELLİLER ADINA PARA İSTEYENLERE KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ!

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: 4263- 0115856) (IBAN TL TR33 0006 4000 0014 2630 1158 56 )

VAKIFLAR BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: IBAN (TR 870001500158007304832375)

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (EURO bağış hesap no: 4263- 26989) (IBAN EURO TR12 0006 4000 0024 2630 0269 89)

TÜRKİYE İŞ BANKASI ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (USD bağış hesap no: 4263-0026975) (IBAN USD TR02 0006 4000 0024 2630 0269 75)