TEL : 0312 245 40 40
TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Engellilerin yeni yıl coşkusu

Eklenme Tarihi : 27 Aralık 2011 Kategori : Haberler | Facebook'da Paylaş | Twitterda Paylaş | 241 kez okunmuş.
Engellilerin yeni yıl coşkusuna ortak olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, onlarla dans edip, halay çekti. Başkan Akaydın, engelli bireylere başarı belgelerini verdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, engelliler ve sosyal hizmet gönüllüleri için yeni yıl kokteyli düzenledi. Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Yardım Merkezi’nde düzenlenen kokteyle Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya Gönüllüleri Derneği Başkanı Dr. Günseli Akaydın, belediye hizmetlerine destek veren dernek üyeleri, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ile down sendromlu ve otistik çocuklardan oluşan Özgür Yaşam Grubu üyeleri ile aileleri katıldı. EN ÖNEMLİ SOSYAL PROJELER Samimi bir ortamda geçen kokteylde konuşan Başkan Akaydın, “Çok değerli ve özel çocuklarım, yeni yılın başlangıcını burada sizlerle birlikte kutladığım için çok mutluyum. Antalya Gönüllüleri Derneği’nin kahraman mensuplarına, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı çalışanlarına emekleri için teşekkür borçluyuz. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ile Antalya için önemli hizmetler veriyoruz. Çıplaklı’daki Engelli Rehabilitasyon Merkezi, Kepez’deki Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Akdeniz Sanayi Sitesi Çıraklık Eğitim Merkezi en çok gurur duyduğum sosyal hizmetlerimizden bazılarıdır. 2012’de Van depremi gibi acı olayların yaşanmadığı bir dünyada birlikte olmayı diliyorum. Hepinizin yeni yılını kutluyorum” dedi. BAŞARI BELGELERİ VERİLDİ Antalya Gönüllüleri Derneği Başkanı Dr. Günseli Akaydın da katılımcıların yeni yılını kutlayarak, “Güzel ve verimli bir yıl geçirdik. Gelecek yıllarda daha çok çalışmalıyız. Sağlıklı, neşeli yeni yıl diliyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal hizmetlerine destek veren Antalya Gönüllüleri Derneği üyelerine Başkan Mustafa Akaydın tarafından teşekkür belgesi verildi. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği müzik, ritim, dans ve beceri kurslarını bitiren Özgür Yaşam Grubu üyesi engellilere de Başkan Akaydın tarafından başarı belgesi verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve eşi Günseli Akaydın, canlı müzik eşliğinde engellilerle birlikte eğlendi. Engelli bireylerle dans edip, halay çeken Başkan Akaydın ve eşi, engellilerin yeni yıl coşkularına ortak oldu. .

DERNEK ADINA ARSA SATIN ALINMIŞ, ENGELLİLER İÇİN EĞİTİM TESİSİ PROJE ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR.

ENGELLİ VE AİLELERİNE YÖNELİK SOSYAL, KÜLTÜREL, EĞİTİM, SPOR, SANAT VE YARDIMLAŞMA KAPSAMINDA ÇALIŞAN KURULUŞUMUZUN, DAHA ETKİN VE VERİMLİ OLABİLMESİ İÇİN SPONSORLUKLAR, AİDATLAR VE BAĞIŞLARA AYRICA GIDA YARDIMLARI, TEKERLEKLİ SANDALYE VE AKÜLÜ ARAÇLAR GİBİ ÇEŞİTLİ MEDİKAL MALZEMELERE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

BAĞIŞ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ DİLEDİKLERİ ZAMAN, GÖNÜL RIZALARI İLE BAĞIŞLARINI YAPABİLMELİDİR. İSTİSMARCILARA LÜTFEN FIRSAT VERMEYİNİZ. EV VE İŞ YERLERİ GEZİLEREK , ÇEŞİTLİ ÜRÜN SATIŞLARI, TİYATRO BİLETLERİ, TELEFONLARLA ARAYIP YA DA KAPINIZA GELİP, DERNEKLER VEYA ENGELLİLER ADINA PARA İSTEYENLERE KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ!

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: 4263- 0115856) (IBAN TL TR33 0006 4000 0014 2630 1158 56 )

VAKIFLAR BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: IBAN (TR 870001500158007304832375)

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (EURO bağış hesap no: 4263- 26989) (IBAN EURO TR12 0006 4000 0024 2630 0269 89)

TÜRKİYE İŞ BANKASI ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (USD bağış hesap no: 4263-0026975) (IBAN USD TR02 0006 4000 0024 2630 0269 75)