TEL : 0312 245 40 40
TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

MHP Genel Başkanı DR.Devlet BAHÇELİ:Engellilerinde meclislerde temsil edileceğini açıkladı.

Eklenme Tarihi : 4 Şubat 2014 Kategori : Haberler, Video | Facebook'da Paylaş | Twitterda Paylaş | 1.027 kez okunmuş.

 

Merkezi Etimesgut’ta bulunan Tüm Engelliler ve Aileleri Yardımlaşma Derneği Genel başkanı İlimdar BOZTAŞ azmiyle başardı.Konu hakkında açıklama yapan BOZTAŞ:’Etimesgut’ dan başlattığımız mücadelemiz ile Etimesgut ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclislerinde etkin olmak, bu toplumla birlikte Engelli ve Ailelerine hizmetlerin en güzelini üretmek adına MHP Etimesgut Teşkilatından Belediye Meclisine Adayım. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ,MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA,Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL’in açtıkları bu yol ile Engelli Adayların yaygınlaşmasını diliyoruz’dedi.

  OSMAN ARSLAN

  Bölgemizin güçlü STK’larından TEDAY’ın Genel Başkanı engelli kardeşlerimizin sevilen temsilcisi sayın İlimdar BOZTAŞ’ı Milliyetçi Hareket Partisi BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE meclis üyesi olarak görebilme umuduyla kendisine başarılar diliyorum. Osman ARSLAN

  Hüseyin Saraç

  elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız.

  Adınız: Engin Sevin

  hayırlı akşamlar,ilimdar boztaş beyin engelliler adına çok önemli işler yapmış çok hayırsever bir büyüğümüzdür,kendisini tüm kalbimizle yürekten destekliyoruz,umarız sizlerin desteğiyle meclis üyesi seçilecek,sizlerinde desteğini bekliyoruz,SAYGILAR

  serat vural

  İlimdar beye başarılar diliyorum haylı olsun

  Alparslan Çaylak

  ilimdar bey yakinen tanıdığımız cok sevdığimiz değerli saygı değer büyümüzdür kendisini büyük şehir beledıyesi meclis üyesi olarak görmekten gurur duyarız zatıalinizi ilamdar beye olan desteğinizinden dolayı takdır ediyor tüm imkanlarımızla bizde sizi i sonuna kadar destekliyoruz emin olabilirsinız osman bey camia olarak size teşekkür ediyoruz.

  Mikail Uslu

  Engelsiz bir türkiye,engelsiz bir ankara, engelsiz bir meclis olması umuduyla .her zaman yanında ve destekçiniz abi.

  Mehmet Rüştü

  Evet, her partiden daha fazla engelli arkadaşımız siyasetin içinde olmalı.Bende destekliyor ve başarılar diliyorum.

  Ahmet

  ilimdar bey meclıs üyesi olarak görmekten gurur duyarım hayırlısıyla olur inşallah… Yaptığı bircok faliyet var engelli kardeslerimiz için.. Sonuna kadar desteklıycem. Basarılar diliyorum

  Murat

  İlimdar bey gibi birini aramızda görmek bizleri çok mutlu eder.
  Herkezin desteğini bekliyoruz.

  Hatice

  Teday Başkanı İlimdar BOZTAŞ Beyi aramızda görmekten gurur ve onur duyarız. Her kim olursa olsun en önemlisi, yaptıkları ve yapacaklarıdır. İlimdar BOZTAŞ beyinde engelli arkadaşlarımız için yaptığı güzel çalışmalara birçok kez şahit olmuşuzdur. Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olması için her zaman tam destekçisiyiz. UNUTMAMALIYIZ Kİ …. HERKES BİRER ENGELLİ ADAYDIR.

  Aykut

  ilimdar boztaş yaptığı işlerle herkeze örnek olmuş bir insan, bu başarısını inşallah meclis üyesi olarakta devam ettirecektir. her zaman her yerde destekçisiyiz.

  Hüseyin Güler

  Basarilar diliyorum umarim her sey dilediginiz gibi olur

  Sevda KAra

  İlimdar boztaşı tanırım yapmış oldugu çalışmalarıda takip ediyorum. Çok başarılı bir abimiz ,engel tanımayacagına inanıyorum bizde destekcisiyiz … BASARILAR DİLIYORUM .

  hakan boran

  İlimdar boztaş hep yanındayız çalışmalarına belediye meclis üyesi olarak devam etmen dilekleriyle.. başarılar diliyorum..

  hazal baştürk

  ilimdar abi çok iyi bir insan çok sevdiğim bir abimdir.. başarılı yöneticilik geçmişini inşallah meclis üyesi olarakta devam ettirecektir. destekciniz abii ..

  nihat elbastı

  ilimdar boztaş büyük insan başarılı çalışmalarını meclis üyesi olarak devam ettirmen dileğiyler .. başarılar dilerim ..

  Alparslan

  İlimdar bey öncelikle engelliler için gösterdiğiniz cabalardan dolayi sizlere teşekkür ederim benim sormak istediğim bir şey var 2014 EKPSS sınavindan sonra Haziran ayi içerisinde engelli ÖĞRETMEN alimi için bir görüşme yapip söz alabilir misiniz?

  mustafa Reçber

  İlimdar baskanim allah yar ve YARDIMCINIZ olsun her zaman yanindayiz dualarimiz sizinle basarilarinin devamini diliyorum yolunuz acik olsun baskanim….


DERNEK ADINA ARSA SATIN ALINMIŞ, ENGELLİLER İÇİN EĞİTİM TESİSİ PROJE ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR.

ENGELLİ VE AİLELERİNE YÖNELİK SOSYAL, KÜLTÜREL, EĞİTİM, SPOR, SANAT VE YARDIMLAŞMA KAPSAMINDA ÇALIŞAN KURULUŞUMUZUN, DAHA ETKİN VE VERİMLİ OLABİLMESİ İÇİN SPONSORLUKLAR, AİDATLAR VE BAĞIŞLARA AYRICA GIDA YARDIMLARI, TEKERLEKLİ SANDALYE VE AKÜLÜ ARAÇLAR GİBİ ÇEŞİTLİ MEDİKAL MALZEMELERE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

BAĞIŞ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ DİLEDİKLERİ ZAMAN, GÖNÜL RIZALARI İLE BAĞIŞLARINI YAPABİLMELİDİR. İSTİSMARCILARA LÜTFEN FIRSAT VERMEYİNİZ. EV VE İŞ YERLERİ GEZİLEREK , ÇEŞİTLİ ÜRÜN SATIŞLARI, TİYATRO BİLETLERİ, TELEFONLARLA ARAYIP YA DA KAPINIZA GELİP, DERNEKLER VEYA ENGELLİLER ADINA PARA İSTEYENLERE KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ!

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: 4263- 0115856) (IBAN TL TR33 0006 4000 0014 2630 1158 56 )

VAKIFLAR BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (TÜRK LİRASI bağış hesap no: IBAN (TR 870001500158007304832375)

TÜRKİYE İŞ BANKASI  ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (EURO bağış hesap no: 4263- 26989) (IBAN EURO TR12 0006 4000 0024 2630 0269 89)

TÜRKİYE İŞ BANKASI ETİMESGUT ŞUBESİ HESAP ADI: TÜM ENGELLİLER VE AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (USD bağış hesap no: 4263-0026975) (IBAN USD TR02 0006 4000 0024 2630 0269 75)